Düğüm Salonu İndir / İzle / Yükle / Tek Parça

admin | Mart 16, 2018 | 0 yorum

Sayfamızda Düğüm Salonu pc indir, ücretsiz Düğüm Salonu izle, Düğüm Salonu fragmanı seyret, bedava Düğüm Salonu izle, Düğüm Salonu filmi yükle, hd Düğüm Salonu Download Pc, Düğüm Salonu Oyuncuları, Tek parça Düğüm Salonu İndir, Düğüm Salonu filmini İzle ve İndir yer alıyor.

En popüler ve en çok beklenen sinema filmlerinden biri olan Düğüm Salonu filmini sayfamızdan hd görüntü kalitesiyle filmin fragmanı izleyip hemen tek parça bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Yönetmenliğini Hakan Akgül'ün üstlendiği Düğüm Salonu filmi  16 mart 2018 tarhinde vizyona girip izlenme rekorları kırmaya başlanmıştır. İzleyicilerin merakla beklediği Düğüm Salonu filmini mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz. Film de önemli oyuncular yer alıyor. Düğüm Salonu filminin başlıca oyuncuları şöyle;  Şahin Irmak, İrem Sak, Emre Karayelgibi usta kadrodan oluşuyor.


Düğüm Salonu sinema filmini kısaca özetleyecek olursak ;

Seneler önce tanışıp aşık olmuş bir gelinle bir damat bir nikah salonu önünde öpüşür. Rastlantı eseri ikisi de aynı gün, aynı binada farklı salonlarda başkalarıyla evlenmek üzeredir. Olaylar elbette beklendiği gibi gitmez. İki düğün birbirine girer, sırlar ortaya çıkar, ortalık kısa sürede karışır!...
Senaristliğini Şahin Irmak'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Hakan Algül'ün oturduğu filmin başrollerinde Şahin Irmak, İrem Sak, Emre Karayel, Gonca Vuslateri, Onur Buldu, Duygu Yetiş, Nilgün Belgün, Beyti Engin, Ayşenil Şamlıoğlu ve Salih Kalyon yer alıyor.


Düğüm Salonu fiminin fragmanını sayfamızdan hd görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.


 Düğüm salonu filmini bilgisayarınıza indiripte izlemek isterseniz aşağıda ki linke tıklayıp Düğün Salonu filmini ücretsiz hd görüntü farkıyla izlemek için indirebilirsiniz.

Düğüm Salonu İndir / İzle / Yükle / Tek Parça

Etiketler : , , , , , ,


https://fullindir-yukle.blogspot.com [EKİP] :
Sitemizde Full Yeni Sürüm İndir ,Tek Link, Download, Paylaş, 2018 Program Yükle,Ücretsiz Yükle, Tek Link Download, Bedava İndir, Oyun İndir yer almaktadır. Ekip!

0 yorum